Tiibkopad

Reguleeritava töölaiusega tiibkopad on väga efektiivsed lumekoristus vahendid. Tiibkoppade liigutatavate tiibade hüdrosüsteem on varustatud hüdroakuga ja kaitseklapiaga, mis kaitsevad tiibasid takistuste eest. Tiibkoppadega on tõhus koristada ja teisaldada suuri lume koguseid. Tänu kahele liikuvale tiivale on võimalik suurendada tiibkopa töölaiust.

Näiteks: Tiibkopa 4,0 m³ kopa laius on 2,75 m, koos tiibadega on töölaiuseks 4,65 m.

Tiibkopad varustatakse vastavalt tellija soovile kiirhaake kinnitustega. Tiibkopad on varustatud diagonaalklapiga, et oleks võimalik liigutada mõlemat tiiba eraldi. Tiibkopa tiiva tera on varustatud lehtvedruga, mis tagab maapinna kopeerimise.

eaa15e2541ada96928de31960b834cf56cc4438a b4dc2f1eb7dfb4bf424e481c9259acae7751cef6 071af6c5071d155c766d38fc0dfc01409bb8850b 48e53b692a31653b255b0fd3f54bdbdc119b5a48

WB-1500WB-2500WB-3500WB-4000
Maht (m³)1,52,53,54,0
Kopa laius (cm)210250260275
Tiiva laius (cm)65839595
Laius koos tiibadega (cm)340415450465
Kõrgus (cm)100105125125
Sügavus (cm)100130150150
Kaal (kg)55075010501150

2682c08e876f4e06ae13873898a5da4dca8f93a2